Каталог товарів

Комп'ютери та ноутбуки

Як підібрати гарну комп'ютерну техніку

Комп'ютери та ноутбуки можна зустріти практично в кожному будинку. Багато людей і зовсім використовують кілька пристроїв одночасно. Однак, перед багатьма покупцями часто постає питання: що ж краще купити в магазині комп'ютерної техніки - стаціонарний ПК або ноутбук? Адже це два різних типи пристроїв, які в принципі виконують одні й ті ж завдання. При цьому як у комп'ютерів, так і у ноутбуків є свої переваги і недоліки. 

В нашому інтернет-магазині комп'ютерної техніки в Києві представлені різні моделі подібної техніки. У D.ua ви зможете підібрати той варіант, який найкраще вирішить ваші завдання. 

Що краще - комп'ютер або ноутбук 

Стандартні ПК більш звичні для багатьох людей, ніж ноутбуки. Вони відносяться до техніки стаціонарного типу. Персональні комп'ютери можуть складатися як з декількох елементів (системний блок, монітор і периферія), так і бути в форматі моноблока (компактний блок, вбудований в монітор). Деякі люди думають, що такий тип техніки вже застарів. Однак, ця думка помилкова. Сучасні моделі, представлені в нашому інтернет-магазині комп'ютерної техніки D.ua, дуже потужні і однозначно заслуговують вашої уваги. 

Є ряд ситуацій, в яких однозначно варто вибрати стаціонарний комп'ютер. Часто ПК використовують програмісти і графічні дизайнери, так як їх можливості більш великі. За стаціонарними комп'ютерами простіше і зручніше працювати і в якості комплектуючих використовуються не урізані (як в ноутбуках), а повні моделі. Крім того, їх можна модернізувати і підвищувати характеристики за рахунок нових комплектуючих. 

Далеко не кожен ноутбук може виконувати ті ж завдання, з якими справляється комп'ютер. Багато що залежить від комплектації конкретної моделі і її особливостей. Тому при покупці пристрою в першу чергу варто орієнтуватися на те, для яких цілей ви плануєте його використовувати. 

Однак, ноутбуки також по-своєму привабливі, так як вони легкі і компактні. Сучасні моделі дуже потужні і функціональні, їх можна використовувати для роботи в самих різних програмах. 

Ноутбук стане відмінним вибором, так як він дозволяє: 

Ноутбук дає своєму господареві повну свободу дій. Ви завжди можете взяти його з собою практично в будь-яке місце. Виробники пропонують різні моделі. В Україні, в магазині комп'ютерної техніки D.ua, можна купити ноутбук для роботи, навчання та ігор. Серед представленого різноманіття моделей можна вибрати ту, яка буде ідеально відповідати вашому ритму життя. 

На що звернути увагу перед тим, як купити комп'ютерну техніку 

Незалежно від вибраного пристрою, варто врахувати ряд параметрів. До найважливішим відноситься процесор, від якого залежить вся робота комп'ютера. Він повинен бути досить продуктивним і мати високу частоту. Зрозуміло, чим складніше і енерговитратних програми, з якими ви плануєте працювати, тим потужнішим процесор вам потрібен. 

До важливих параметрах також відноситься пам'ять. Вона ділиться на два типи - оперативна і вбудована. Перша впливає на продуктивність і швидкість роботи комп'ютера, друга - на кількість файлів, які можуть поміститися на диску. 

Ще один важливий елемент будь-якого пристрою - відеокарта. Саме від неї безпосередньо залежить обробка зображення і якість видачі на монітор. Для дизайнерів і всіх фахівців, які працюють зі складними графічними програмами, необхідна продуктивна і швидкісна відеокарта. Також вона важлива для всіх любителів комп'ютерних ігор. 

Де можна недорого купити комп'ютерну техніку 

На сайті нашого магазину ви знайдете великий вибір комп'ютерів і ноутбуків самої різної комплектації. Ми давно займаємося продажем комп'ютерної техніки і розбираємося у всіх нюансах. У нас ви можете придбати як готові системні блоки або ноутбуки, так і окремі комплектуючі і периферію. При необхідності наші консультанти допоможуть вам підібрати підходящу модель. 

Щоб замовити онлайн комп'ютерну техніку в Києві або будь-якому іншому місті України, скористайтеся нашим сайтом і вкажіть адресу доставки. Оплатити покупку можна готівкою при отриманні або банківською картою на сайті.